ביטוח סיעודי

העולם הפיננסי, מורכב מאוד בימינו ובכל פעם ישנם חוקי מס חדשים, הצורך בתכנון הפיננסי גובר. גם שכירים וגם עצמאים, חייבים להבטיח  את עתידם ולדאוג, כי בזמן פרישה או חלילה בשל תאונה או מחלה, לא יעמדו בפני שוקת שבורה.  חלק מהתכנון הפיננסי של כל   אחד מאתנו, קשור גם  אל ביטוח סיעודי שהפך להיות חשוב יותר, היות והביטוח הלאומי אינו מכסה טיפולים רבים, הכנסה הולמת ועוד. מדובר למעשה בהבטחת הגנה. ישנן תרופות שאינן ממומנות בסל  הבריאות  וכן טיפולים רפואיים שונים שעולים כסף רב

על פי  סקר שנעשה, כ-40% מכלל התושבים בישראל, יהיו סיעודיים, כך שנתון זה הינו בהחלט מבהיל.  אין מדובר   באוכלוסייה המבוגרת בלבד, כי  אם גם צעירים עשויים להיות סיעודיים, בשל מחלות, או תאונות. זו  הסיבה כי  יש לבטח את עצמכם כבר מגיל צעיר יחסית בפוליסת ביטוח סיעודי, אשר יכול להיות כחלק של ביטוח רפואי פרטי שמכסה הוצאות רפואיות וטיפולים רבים, תרופות, השתלות ועוד.

באמצעות  תשלום זניח תצילו את  חייכם ואת חיי  בני משפתחיכם

אנשים היום חוסכים בהוצאות בגלל המצב הכלכלי הקשה, אך על ביטוח סיעודי כדאי  לא לחסוך, היות ומדובר   על תשלום שהוא בהחלט זניח . אם אתם בעלי משפחה, כדאי   לבטח את כל בני המשפחה, היות וזו עובדה ידועה כי קופות החולים מנסות לחסוך כמה  שיותר  ואתם חשופים לאי טיפול הולם או שתצטרכו חלילה לעבור ניתוח נדיר, או השתלה     ותצטרכו לממן אותה מכיסכם והסכומים הם  במאות אלפי שקלים.

למה שתמכרו את רכושכם או שתשברו חסכונות  עבור טיפולים רפואיים?

מי מאתנו  אינו אוהב להיות שקט ולדעת כי  גם בעת צרה או בתקופה קשה, תהיו מכוסים ולא תצטרכו חלילה למכור את ביתכם או לשבור את החסכונות שלכם אם חלילה לא תוכלו לעבוד ותהיו במצב סיעודי ולא משנה מה יהיה גילכם. היום גם צעירים עשויים חלילה להיות סיעודיים ולכן יפה שעה אחת קודם. פנו לסוכן הביטוח שלכם ובררו לגבי  ביטוח   סיעודי. בררו מול הסוכן שלכם, מה מכסה הביטוח מה הסכום החודשי שתצטרכו לשלם מדי חודש והבטיחו עצמכם מכל צרה שלא תבוא.

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן